Ekologie je naše téma

Atlantický prostor obchází strašidlo klima alarmismu. Za ušlechtilé cíle ekologie schovávají síly globalizace své úmysly dále měnit společnost k obrazu svému. Do karet globálních elit bude hrát i mediální koronakrize. Podle prince Charlese díky ní vzniká skvělá příležitost na globální restart ekonomiky. A svolává k tomu všechny mocné na leden 2021 do Davosu. Podezřelé by každému na těchto snahách o záchranu planety mělo být už to, kdo se k tomuto boji šikuje. V dojemném objetí zde totiž spatřujeme radikální levicové aktivisty s těmi nejbohatšími světovými kapitalisty. Tzv. levou alternativu společně s globálními korporacemi (Microsoft, British petroleum).
Img_20201123_080805_128
Pod jejich taktovkou vzniká Green deal v EU, New green deal v USA a nebo nově také Great reset příští rok v Davosu. Obsahem těchto dohod má být také "změna všech stránek hospodářského a společenského života". A to samozřejmě včetně vzdělávání. Jakoby různých ideologií nebylo na školách až příliš už teď.


Odpovědí nacionalisty musí naopak méně globalizace. O to více však ekologie. Nesmíme naše nepřátele nechat zneužít téma životního prostředí. Vždyť každý národ je upoután ke své zemi duchovním poutem. Musí svou zem milovat a tak s ní taky zacházet.


Méně globalizace a více ekologie v praxi znamená podpora místní produkce. Nacionalista se snaží nedělat tržby nadnárodním řetězcům. Místo toho nakoupí u svého pekaře, zelináře, uzenáře atd. Proč by se do naší úrodné země měla dovážet jablka ze severní Afriky? Už jen ta samotná doprava přece musí být neekologická. Nakupujme na farmářských trzích od místních, do vlastních tašek a obalů, které se dají znova použít. Namísto plastových sáčku v supermarketu. Zacházejme s přírodou s úctou. Zajímejme se o životní prostředí, které nás bezprostředně obklopuje. Tak naplníme podstatu výrazu ekologie. A nedovolíme, aby se stala vyprázdněným heslem koalice zla. Levice a globalistů.


-red-

Menu

Sdílejte s námi

.

.

.

.